Bo Lagerkrantz (SD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Brottsförebyggande råd, Trygg i Danderyd Ersättare 2021-01-18 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Utbildningsnämnden Närvarorätt 2021-01-01 - 2022-12-31