Lukas Johannesson (C)

Kontaktinformation

E-post:
Lukas.johannesson@danderyd.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-08-01 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnd Ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31
Utbildningsnämnden Ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31