Richard Törnqvist af Ström (M)

Bild på Richard Törnqvist af Ström

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnd Ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31