Sandra Lindström (C)

Kontaktinformation

E-post:
Sandra.Lindstrom@danderyd.se

Bild på Sandra Lindström

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-06-30 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnd Ersättare 2021-01-01 - 2022-12-31