Jenny Åkervall (S)

Bild på Jenny Åkervall

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gruppledare KF Gruppledare KF 2018-10-20 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kultur- och fritidsnämnd Ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31