Karl Stenqvist (S)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Djursholms Aktiebolag Ledamot 2019-06-11 - 2021-05-31
Fastighetsnämnd Ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-03-18 - 2022-10-14
Studievägens Fastighets AB Ledamot 2019-06-11 - 2021-06-10